Tiktok Live Ajans

Tiktok Türkiye yeni proje başlattı yeni kullanıcıları ilerletmek adına yeni bir sistem getirdi. Kanguru Marketing olarak Tiktok üzerinden @kangurulive, İnstagram üzerinden kanguru.marketing ve www.kanguruyapim.com adresinden şirketimizi inceleyebilirsiniz . Ajansımız üzerinden birçok influencer ve markalar ile de çalıştığımızı gözlemleyebilirsiniz

Ajansımız sizlere , tiktok platformu ile yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunda yardımcı olacaktır. Bunu yanı sıra  profilinizin gelişiminde canlı yayın ve içerik  oluşturmanızda sizlere tecrübeli kişiler tarafından bilgi birikimi ile destek olacaktır. Ayrıca yayınlarınızın istikrarlı olması durumunda ajans canlı yayınlarınıza trafik desteği sağlayacaktır . Ajans bünyesindeki diğer influencerlar  ile yayın yapmanızı sağlayıp daha fazla kitle kazanmanıza yardımcı olacaktır .

Size canlı yayını nasıl kullanacağınıza dair eğitim seminerleri verilecektir . Canlı yayın süreleri efekt özellikleri , PK özellikleri vb özellikler size eğitim sırasında aktarılacaktır.

Ajans sistemimize dahil edebilmemiz için sizden bir davet kodu almamız gerekiyor daha sonrasında , sizin profilinizi Tiktok yöneticimize sunuyoruz kabul olması durumunda size bir davet bildirim geliyor onu kabul ettikten sonra sisteme dahil olmuş oluyorsunuz . İlk 15 gün içerisinde hiçbir mazeret belirtmeden Tiktok üzerinden kendiniz ajans bünyesinden  çıkış yapabilirsiniz . Daha sonrasında hizmetlerimizden memnun kalmama durumunda bizimle iletişime geçip ajans bünyesinden çıkışınızı onaylayabiliriz.